SRP0610-1R5K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP0610-1R5K
JLCPCB Part #
C1870865
Package
SMD,6.7x7.1mm
Description
1.5uH 3.5A 63mΩ 7.5A ±10% SMD,6.7x7.1mm Power Inductors ROHS