SRP0612-100K
MFR.Part #
SRP0612-100K
JLCPCB Part #
C1858018
Package
SMD,6.7x7.1mm
Description
10uH 135mΩ 2.7A 3A ±10% SMD,6.7x7.1mm Power Inductors ROHS