5.0SMDJ48A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ48A-Q
JLCPCB Part #
C3707479
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 48V 53.3V 5kW 64.7A 77.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS