SRP0615-1R5K
MFR.Part #
SRP0615-1R5K
JLCPCB Part #
C1858131
Package
SMD,6.7x7.1mm
Description
1.5uH 11A 20.5mΩ 7A ±10% SMD,6.7x7.1mm Power Inductors ROHS