SRP0515-1R0K
MFR.Part #
SRP0515-1R0K
JLCPCB Part #
C1858037
Package
SMD,5.1x5.4mm
Description
10.6A 15mΩ 1uH 7.5A ±10% SMD,5.1x5.4mm Power Inductors ROHS