MOV-10D201KTR
MFR.Part #
MOV-10D201KTR
JLCPCB Part #
C2655376
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
130V 170V 2.5kA 200V 30J 340V 400mW 500pF@1kHz 插件,P=7.5mm Varistors ROHS