3296W-1-332LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-332LF
JLCPCB Part #
C5892195
Package
Plugin
Description
25 3.3kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS