SRP0415-1R5K
MFR.Part #
SRP0415-1R5K
JLCPCB Part #
C1858077
Package
SMD,4.1x4.4mm
Description
1.5uH 25.7mΩ 5.4A 7A ±10% SMD,4.1x4.4mm Power Inductors ROHS