SDR1307A-821K
MFR.Part #
SDR1307A-821K
JLCPCB Part #
C6473141
Package
SMD,13x13mm
Description
1.1A 1.3Ω 750mA 820uH AEC-Q200 ±10% SMD,13x13mm Power Inductors ROHS