2100HT-820-H-RC
MFR.Part #
2100HT-820-H-RC
JLCPCB Part #
C17368665
Package
Plugin,D=21.8mm
Description
4.8A 49mΩ 82uH ±15% 插件,D=21.8mm Power Inductors ROHS