SDR6603-8R2M
MFR.Part #
SDR6603-8R2M
JLCPCB Part #
C7357058
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.15A 160mΩ 8.2uH ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS