SDR6603-2R2M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR6603-2R2M
JLCPCB Part #
C2046183
Package
SMD,4.5x6.6mm
Description
2.2uH 2.3A 2.4A 70mΩ ±20% SMD,4.5x6.6mm Power Inductors ROHS