PM3602-50-B-RC
MFR.Part #
PM3602-50-B-RC
JLCPCB Part #
C19545937
Package
SMD-4P,11.5x9mm
Description
220mΩ 50uH 780mA ±20% SMD-4P,11.5x9mm Power Inductors ROHS