4310R-104-181/391
MFR.Part #
4310R-104-181/391
JLCPCB Part #
C6417988
Package
SIP-10
Description
10 16 180Ω、390Ω 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays