SDR1045-4R5M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR1045-4R5M
JLCPCB Part #
C1334084
Package
SMD,10x10mm
Description
33mΩ 4.2A 4.5uH 5.2A ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS