MPXV1D1054L100
MFR.Part #
MPXV1D1054L100
JLCPCB Part #
C1235373
Package
SMD,10x10mm
Description
10uH 12A 27.6mΩ 7.9A AEC-Q200 ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS