SDR1045-6R8M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR1045-6R8M
JLCPCB Part #
C1334082
Package
SMD,10x10mm
Description
3.5A 4.2A 40mΩ 6.8uH ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS