SDR1045-470M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR1045-470M
JLCPCB Part #
C1334088
Package
SMD,10x10mm
Description
1.6A 1.85A 270mΩ 47uH ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS