SDR1045-2R7M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR1045-2R7M
JLCPCB Part #
C6473102
Package
SMD,10x10mm
Description
2.7uH 26mΩ 4.8A 6.2A ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS