SDR1006-271KL
MFR.Part #
SDR1006-271KL
JLCPCB Part #
C2045186
Package
SMD,9.8x9.8mm
Description
1A 270uH 570mA 970mΩ ±10% SMD,9.8x9.8mm Power Inductors ROHS