SDR1305-471K
MFR.Part #
SDR1305-471K
JLCPCB Part #
C5886091
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.15Ω 470uH 670mA 700mA ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS