SDR0403-3R3ML
MFR.Part #
SDR0403-3R3ML
JLCPCB Part #
C139481
Package
SMD,4.5x4mm
Description
2.15A 3.3uH 3A 58mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS