SDR0403-3R9ML
MFR.Part #
SDR0403-3R9ML
JLCPCB Part #
C2042300
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.98A 2.7A 3.9uH 76mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS