PWR263S-35-R075JE
MFR.Part #
PWR263S-35-R075JE
JLCPCB Part #
C5830309
Description
-55℃~+155℃ 35W 75mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS