PM43-1R0M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM43-1R0M-RC
JLCPCB Part #
C6147985
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1uH 3.8A 33mΩ 5.5A ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS