RLH0912-471KL
MFR.Part #
RLH0912-471KL
JLCPCB Part #
C5874954
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
1.7Ω 300mA 470uH ±10% Plugin,D=8.7mm Power Inductors ROHS