4306R-101-182LF
MFR.Part #
4306R-101-182LF
JLCPCB Part #
C6687715
Package
SIP-6
Description
1.8kΩ 200mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays ROHS