RLH0912-681KL
MFR.Part #
RLH0912-681KL
JLCPCB Part #
C5854068
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
2.3Ω 250mA 680uH ±10% Plugin,D=8.7mm Power Inductors ROHS