RLB0913-270K
MFR.Part #
RLB0913-270K
JLCPCB Part #
C7343080
Package
Plugin,D=8.5mm
Description
1.7A 27uH 80mΩ ±10% 插件,D=8.5mm Power Inductors ROHS