PWR4522AS8R20JA
MFR.Part #
PWR4522AS8R20JA
JLCPCB Part #
C19306389
Package
Plugin
Description
-55℃~+350℃ 3W 8.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS