RL822-1R0K-RC
MFR.Part #
RL822-1R0K-RC
JLCPCB Part #
C6649908
Package
Plugin,D=8.5mm
Description
13mΩ 1uH 3.71A ±10% Plugin,D=8.5mm Power Inductors ROHS