RL622-220K-RC
MFR.Part #
RL622-220K-RC
JLCPCB Part #
C3350138
Package
Plugin,D=8.5mm
Description
22uH 2A 70mΩ ±10% 插件,D=8.5mm Power Inductors ROHS