1.5SMC250CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1.5SMC250CA
JLCPCB Part #
C3718124
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 214V 237V 344V 4.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS