RL875S-271K-RC
MFR.Part #
RL875S-271K-RC
JLCPCB Part #
C1331452
Package
Plugin,D7.8xL5.5mm
Description
270uH 450mA 860mΩ ±10% 插件,D7.8xL5.5mm Power Inductors ROHS