4308R-101-103LF
MFR.Part #
4308R-101-103LF
JLCPCB Part #
C1358192
Description
10kΩ 200mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS