SDR0906-470KL
MFR.Part #
SDR0906-470KL
JLCPCB Part #
C2047543
Package
SMD-8P,10.5x11mm
Description
1.1A 1.5A 230mΩ 47uH ±10% SMD-8P,10.5x11mm Power Inductors ROHS