RL875S-272K-RC
MFR.Part #
RL875S-272K-RC
JLCPCB Part #
C1332260
Package
Plugin,D7.8xL5.5mm
Description
140mA 2.7mH 8.54Ω ±10% 插件,D7.8xL5.5mm Power Inductors ROHS