PWR4318W3R90JE
MFR.Part #
PWR4318W3R90JE
JLCPCB Part #
C4223188
Package
4318
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.9Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 4318 Chip Resistor - Surface Mount ROHS