4310H-101-121LF
MFR.Part #
4310H-101-121LF
JLCPCB Part #
C1363628
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 120Ω 300mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS