PWR4318W2R20JE
MFR.Part #
PWR4318W2R20JE
JLCPCB Part #
C3995168
Package
4318
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 2W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 4318 Chip Resistor - Surface Mount ROHS