CRT0603-CY-1961ELF
MFR.Part #
CRT0603-CY-1961ELF
JLCPCB Part #
C2142582
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS