PM3604-20-RC
MFR.Part #
PM3604-20-RC
JLCPCB Part #
C5377831
Package
SMD-4P,14x11.5mm
Description
2.02A 20uH 49mΩ ±20% SMD-4P,14x11.5mm Power Inductors ROHS