SRU1038-1R5Y
MFR.Part #
SRU1038-1R5Y
JLCPCB Part #
C3220920
Package
SMD,10x10mm
Description
1.5uH 5.2mΩ 7A ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS