BN-LG13Y1R0MYB
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
BN-LG13Y1R0MYB
Description
-40℃~+200℃ 18mW/℃ 1min 1Ω 3.2W 7A ±20% - NTC Thermistors ROHS