PM3602-300-B-RC
MFR.Part #
PM3602-300-B-RC
JLCPCB Part #
C19409256
Package
SMD-4P,11.5x9mm
Description
1.31Ω 300uH 320mA ±20% SMD-4P,11.5x9mm Power Inductors ROHS