3329S-1-501LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329S-1-501LF
JLCPCB Part #
C7179419
Package
Plugin
Description
1 500mW 500Ω ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS