PM3602-100-B-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM3602-100-B-RC
JLCPCB Part #
C19494843
Package
SMD-4P,11.5x9mm
Description
100uH 400mΩ 580mA ±20% SMD-4P,11.5x9mm Power Inductors ROHS