PM3604-300-B-RC
MFR.Part #
PM3604-300-B-RC
JLCPCB Part #
C19385710
Package
SMD-4P,14x11.5mm
Description
300uH 520mA 730mΩ ±20% SMD-4P,14x11.5mm Power Inductors ROHS