PM3602-200-B-RC
MFR.Part #
PM3602-200-B-RC
JLCPCB Part #
C19608186
Package
SMD-4P,11.5x9mm
Description
200uH 400mA 840mΩ ±20% SMD-4P,11.5x9mm Power Inductors ROHS