SRR1205-270ML
MFR.Part #
SRR1205-270ML
JLCPCB Part #
C6685265
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
120mΩ 27uH 2A 4A ±20% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS